بیمارستان میلاد

کلینیک سبک زندگی سالم

  • نوشته شده توسط : بیمارستان میلاد اصفهان
  • منتشر شده در :2022-04-07 09:44

علت اصلی افزایش تعداد مبتلایان به بیماری های فوق تغییر سبک زندگی (تغذیه غلط، کاهش فعالیت، استرس، مصرف دخانیات و الکل) می باشد.

بهترین روش پیشگیری و کنترل این بیماریها بر طبق آخرین منابع علمی روز دنیا (Life Style Modification) اصلاح و بهبود شیوه زندگی از نظر تغذیه، فعالیت بدنی و کنترل استرس می باشد.

این واحد، مفتخر است با حضور کادری مجرب همه روزه صبح ها: یک شنبه و دوشنبه همچنین عصرها : شنبه، سه شنبه، چهار شنبه و پنج شنبه  پذیرای مراجعین محترم می باشد و  در زمینه های زیر خدمات تخصصی ارائه می‌ نماید:

 درمان تیمی

در این روش هسته درمان را پزشکان و متخصصین خبره تغذیه، تربیت بدنی، روانشناسی و پزشکی تشکیل می دهند. بیماران هر هفته با اعضاء گروه ملاقات و طی مشاوره، برنامه های غذایی، ورزشی و روانشناسی دریافت می نمایند و توسط پزشک ویزیت می گردند. اعضای تیم درمانی شامل زیر می باشد:

* متخصص داخلی                         * متخصص کودکان

* روانپزشک                                 * پزشکان عمومی

* کارشناسان ارشد روانشناسی و دکترای روانشناسی

* کارشناسان ارشد تربیت بدنی و دکتری تربیت بدنی

* کارشناسان تغذیه و دکتری تغذیه

* کارشناس مامائی                        * کارشناس پرستاری

 

 آموزش کنار درمان

جهت ماندگاری نتایج و تثبیتِ یادگیری مهارت­ها در زمینه: علوم تغذیه، تربیت بدنی، روانشناسی، پزشکی و صنایع غذایی کاملاً ضروری بنظر می­رسد که مراجعه کنندگان زیر نظر اساتید مجرب کلاسهای کاربردی را می ­گذرانند.

­­­

 توجه به مسائل روانشناسی

مسائل روانشناسی وابسته به سبک زندگی نظیر اختلالات خواب، خوردن، بیماری های سایکوسوماتیک و سایر مشکلات نظیر اضطراب، افسردگی و غیره به صورت تیمی (متشکل از شناخت درمانگر، رفتار درمانگر و روان درمانگر) درمان می شود.

 

بهره مندی از سابقه فعالیت موفق بالغ بر دو دهه

 تجربیات نزدیک به 80000 سلامتجو در طی این مدت:  

درمان مبتلایان به چاقی

درمان دیابت با کاهش میزان و حتی قطع انسولین مصرفی

درمان پرفشاری خون و چربی خون بالا با کاهش میزان و حتی قطع داروهای مصرفی

درمان کبد چرب

 

 واحد گردشکری سلامت (گردشگری پزشکی)

در طول مدت گردشگری سلامت، خدمات درمانی حضوری، تحت کنترل و نظارت مستقیم پزشکان و کارشناسان خبره حوزه سلامت در دوره­های (4 روز، 7 روز، 14 روز، 30 روز و 90 روز) صورت می گیرد که در تمامی این موارد، سلامتجو، تا 3 ماه بعداز اولین مراجعه حضوری به صورت آنلاین (غیرحضوری) تحت ویزیت های هفتگی قرار می گیرد. همچنین جهت بهبود و دریافت نتایج تا اتمام دوره تحت پشتیبانی قرار خواهد گرفت.

 بهره مندی از غذای سالم مورد تأیید کادر تخصصی و امکان سرو غذا در رستوران های مجلل، امکان ارائه تمرینات ورزشی تخصصی در جهت بهبود بیماریهای استخوان و مفاصل همراه با مربی در باشگاه ورزشی، تور معرفی محصولات سلامت و نحوه تشخیص آنها (خرید سالم)، آموزش نحوه طبخ سالم مواد غذایی، ارائه کمپینگ سلامت برای دوره های 30 روز و 90 روز تحت نظارت مستقیم متخصصین، ارائه بسته حاوی دستگاه های سنجش میزان قند خون، فشار خون و وزن.