بیمارستان میلاد

جراحی2 (اطفال، اورولوژی)

بخش جراحی دو بیمارستان میلاد اصفهان با گروهی از متخصصین اطفال مجرب در زمینه‌های مختلف داخلی و جراحی و نیز پرستاران مجرب، خدمات جامعی را در درمان و مراقبت از کودکان بیمار انجام می‌دهند. این بخش دارای تجهیزات پیشرفته برای مراقبت از کودک است که به طور کلی خدمات قابل ارائه آن شامل موارد زیر هستند:

بیماری‌های عفونی

بیماری‌های کلیه

بیماری‌های غدد و متابولیک

بیماری‌های گوارش

بیماری‌های ایمونولوژی و آلرژی

جراحی اطفال : ختنه، عدم نزول بیضه، هایپوسپادیازس، هیروشپرونگ، جراحی حالب، شنت گذاری، جراحی های مغز و اعصاب، تومورهای مغزی، نخاعی

در مورد بیماری های کودکان، جراح اطفال تشخیص، آماده‌سازی قبل از عمل، انجام جراحی و مراقبت‌های بعد ازعمل کودک را بر عهده دارد. همچنین برخی ناهنجاری‌های نوزادان به گونه‌ای است که در صورت عدم جراحی در ساعات اولیه زندگی، ادامه حیات برای نوزاد میسر نخواهد بود. در این موارد تشخیص سریع و انجام به موقع جراحی توسط متخصص و جراح اطفال تأثیر بسزایی در موفقیت عمل خواهد داشت. با توجه به امکانات فراهم شده در گروه جراحی اطفال بیمارستان ، امکان انجام جراحی در حوزه‌های مختلف اعصاب، اورولوژی، ارتوپدی و غیره توسط جراحان مجرب وجود دارد.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

اورولوژی عبارت از بررسی و درمان بیماری‌ها و اختلالات سیستم ادراری زن و مرد و نیز اختلالات تناسلی، ناتوانی جنسی و ناباروری در مردان می‌باشد. گروه اورولوژی بیمارستان میلاد، با برخورداری از پیشرفته‌ ترین دستگاه‌های موجود و پزشکان و جراحان مجرب، خدمات فوق تخصصی به شرح زیر ارائه می‌کند.

اعمال اندواورولوژی (برداشتن غدد فوق کلیوی)

اورولوژی زنان (TOT)

نفرولیتوتومی (PNL)

جراحی لاپاروسکوپی کلیه (نفرکتومی)

جراحی بسته پروستات (TURP)

جراحی باز پروستات (پروستاتکتومی)

جراحی برداشتن تومور های مثانه (TURB)

جراحی برداشتن کامل مثانه (سیستکتومی)

جراحی ترمیمی و پلاستیک مجرا، انحنای آلت تناسلی و اختلالات عملکرد مثانه

پزشکان این بخش:

دکتر مهرداد حسین پور

دکتر مهرداد حسین پور

#فوق تخصص-کودکان-اصفهان

دکتر منصور محمدی

دکتر منصور محمدی

#فوق تخصص-نوزادان-اصفهان